SERIE B: Sezon 23/24 – 8 Kolejka: Jedność Strzyżowice 4-1 Java Football Academy

Bez punktów wraca nasza B-Klasowa ekipa ze Strzyżowic, gdzie mierzyliśmy się z tamtejszą Jednością.
Już sam początek spotkania nie układa się po naszej myśli, ponieważ już w 6 minucie tracimy bramkę. Gospodarze wyprowadzają skutyczną akcję na lewej flance i pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzela Krzysztof Doliński. Do wyrównania doszło w 14 minucie.W polu karnym dobrze odnalazł się Bartosz Jaworski, który po wrzutce z Dawida Słomkowskiego umieszcza piłkę w siatce. Radość z bramki nie trwała długo, bowiem po zaledwie 2 minutach Jedność znowu była na prowadzeniu za sprawą Artura Baszczoka. Druga połowa to wymiana akcji, których nie udało zamienić się na gola. Sytuacja zmienia się w 70 minucie kiedy drużyna Strzyżowic podwyższa prowadzenie na 3-1. Bramkę po błędzie w naszej obronie strzela Marcin Krzywka.
Naszej drużynie nie pozostało nic innego jak rzucić się do ataków chcąc ugrać korzystny rezultat w tym spotkaniu. Niestety nie udaje nam się sfinalizować żadnej z akcji i w 85 minucie tracimy bramkę na 4-1, ponownie za sprawą Krzywki, który tym samym ustala wynik meczu.

Skład: Kurpan – Augustyn (80′ Milewski) Słomkowski, Szot (46′ Szerzyna), Pawlik, Lekstan, Worowski (80′ Kubiak), Jaworski, Gałwa, Sularz, Skoczylas