Football Academy

W obliczu wyzwań jakie stoją w dzisiejszych czasach przed adeptami piłki nożnej, powołaliśmy do życia strukturę umożliwiającą pełną optymalizację wyników sportowych w tej jakże popularnej dyscyplinie.

Java Football Academy jest akademią treningu indywidualnego, która dedykowana jest dla wszystkich młodych piłkarzy, którzy chcą rozwijać się zarówno w kontekście umiejętności piłkarskich jak i w swerze mentalnej.

Podczas treningów pracujemy nad aspektami, których nie ma, lub jest ich mniej w klubie danego zawodnika, przy czym skupiamy się na rozwijaniu jego indywidualnych predyspozycji.

Nie zapominamy również o poprawie słabszych stron, które każdy z nas posiada, aby te nie miały wpływu na sportowy wizerunek na murawie.

Kładziemy duży nacisk na elementy takie jak: siła, szybkość, mobilność oraz przygotowanie mentalne.

Treningi odbywają się pod okiem intrerdyscyplinarnych specjalistów, którzy każdego dnia troszczą się o dobro i progres swoich wychowanków.

Nasi podopieczni otrzymują od nas spersonalizowany plan dietetyczny oraz plan treningowy, a gdy zajdzie taka potrzeba, nasi fizjoterapeuci pomogą w przypadku ewentualnych dolegliwości.

Organizacja czasu pracy jak i sama oferta jest elastyczna, dostosowana pod zapełniony po brzeg kalendarz oraz budżet naszych klientów.

Nie ma ograniczeń wiekowych –  mile widziani są zarówno juniorzy (od rocznika 2015) jak i seniorzy chcący poprawić niektóre elementy.

Trenerem-koordynatorem odpowiadającym za system szkolenia oraz rozwój zawodników jest świetny fachowiec – Michał Goryczka.

Posiadamy własne metody treningowe, które przynoszą znakomite rezultaty.

Zajęcia prowadzone są na różnych trzech świetnych obiektach w Sosnowcu (Centrum, Zagórze, Niwka)

 


CENNIK TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH

4 Treningi w miesiącu – 180zł

8 Treningów w miesiącu – 320zł


KONTAKT

E-mail: biuro@javafit.pl

E-mail 2: michal.goryczka@javafit.pl

Tel: 793-597-218

Tel 2: 699-860-613

lub po przez naszą stronę TUTAJ