Partnerzy

All Styles Championship jest to organizacja mająca na celu promowanie wszystkich sportów walki. To piękna idea, tym bardziej, że co raz więcej odłamów tego sportu pomimo bogatej historii zostaje najzwyczajniej w świecie zapominana. Odpowiadamy za przygotowanie zawodników na galach organizowanych przez ASC, dzięki czemu wspólnie podnosimy ich sportowy poziom.

Nasi klienci otrzymują kod rabatowy 10% zarówno na wszystkie organizowane imprezy  jak i produkty All Styles Championship.

 

 

 

Dbamy o najwyższą jakość sprzętu treningowego oraz bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego jeżeli chodzi o sekcje sportów walki, to wyposaża nas niezawodny ProfessionalFighter.

Zapraszamy wszystkich do sklepu stacjonarnego przy ul.Hallera 18 w Katowicach oraz na stronę internetową www.professional-fighter.com , gdzie możecie zakupić sprzęt do sportów walki z “najwyższej półki”.

Nasi klienci otrzymują kod rabatowy 10% na cały asortyment.

 

 

 

Olimp Sport Nutrition – niekwestionowany lider suplementacji dla sportowców w Polsce. Nasi podopieczni uzyskują specjalne rabaty na asortyment marki OLIMP. Zapraszamy również do zapoznania się z lekturą klikając TUTAJ