Business Club

Lista członków:

ATC– właściciel marki Puffi , producent papierów higienicznych, ręczników papierowych, oraz artykułów AFH. Ich asortyment jest przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Wyróżnia go wysoka jakość wykonania połączona z niską, atrakcyjną ceną.
#javabusinessclub #atc

Auxilium – niezależnie od formy prowadzonej działalności, jedną z najważniejszych kwestii jest księgowość. Auxilium to centrum księgowo doradcze, które kompleksowo zaopiekuje się zarówno małymi przedsiębiorstwami jak i dużymi firmami.
Postaw na rzetelność. Postaw na jakość. Postaw na Auxilium.
#javabusinessclub #auxilium
Ultimate Media – działalność, która zajmuje się profesjonalną oprawą filmową oraz montażem. Ultimate Media to ludzie, którzy z pasją potrafią urzeczywistnić sen o własnym, pięknym filmie, niezależnie od tematyki. Spoty reklamowe, profesjonalne relacje video, teledyski, a nawet filmy z wesela. To i wiele innych znajdziemy w ich ofercie.
Potrzebujesz filmu? Wiesz gdzie szukać. 😎
#javabusinessclub #ultimatemedia
Easy Pub Dąbrowa Górnicza – klub, który znajduje się w samym sercu Dąbrowy Górniczej. W ofercie znajdziemy najlepsze imprezy w mieście (piątki, soboty od godz. 20.00 do OSTATNIEGO KLIENTA.
W klubie odbywają się również koncerty oraz imprezy okolicznościowe.Lokal wraz z profesjonalną obsługą może zostać również wynajęty przez Ciebie.
#javabusinessclub #easypubdabrowa
All Styles Championship – Organizacja imprez sportowych oraz obozów, głównie w tematyce sportów walki. ASC ma za sobą świetne gale, które przyciągnęły wiele osobistości takich jak Benny „The Jet” Urquidez, który był gościem na gali WKN CHALLENGE czy Łukasz „Juras” Jurkowski, który prowadził ASC: NOC WOJOWNIKÓW. Organizacje tworzą byli zawodnicy oraz działacze sportowi, dla których podstawą jest dbałość o każdego uczestnika swoich eventów.
#javabusinessclub #allstyleschampionship
MDM Consulting to profesjonalna firma ochroniarska, która zajmuje się zarówno ochroną osób i mienia jak również zabezpiecza imprezy masowe czy też świadczy usługi detektywistyczne. Znakiem rozpoznawczym firmy jest przeszkolona kadra ochroniarska, która zawsze staje na wysokości powierzonego zadania.
#javabusinessclub #mdmconsulting