SERIE B: Pierwsza wygrana w sezonie.

Już od pierwszej minuty narzuciliśmy mocne tempo i swój styl gry drużynie z Kromołowa, która w pierwszej połowie praktycznie nie wychodziła z własnej połowy. Pierwszą bramkę zdobył Jaworski, który otworzył worek z bramkami już w 6 minucie meczu, przejmując podanie bramkarza, a następnie pokonując go tzw. lobem z ponad 30 metrów. W 19 minucie dochodzi do nieporozumienia w naszej obronie i Pabich precyzyjnym strzałem pokonuje Kurpana. Nasza drużyna rzuciła się do ataków, czego skutkiem była strzelona bramka przed przerwą przez Skoczylasa, który przytomnie zachował się w polu karnym. W drugiej połowie strzelanie rozpoczął Sularz i wydawało by się, że przy stanie 3-1 nic nie jest w stanie nam zagrozić w tym meczu. Stało się jednak inaczej, ponieważ goście wyprowadzając dwa skuteczne ataki w 68 oraz 81 minucie, wprowadzili sporo emocji w końcówce spotkania.
Wiedzieliśmy, że to zwycięstwo nam się należy jako zespołowi lepszemu. Na dwie minuty przed końcem meczu, zabójczą akcję naszej drużyny wykańcza Dawid Gałwa, dla którego był to debiut w naszej drużynie. W tym meczu tempo gry narzucał doświadczony zawodnik Michał Cyganek (K), który na tym poziomie rozgrywkowym gra jak na Play Station. Brawa należą się całemu zespołowi za determinację, ale nie da się nie wyróżnić Adama Dygonia i Kacpra Sularza, którzy zagrali kapitalne zawody.
Dziękujemy przeciwnikowi za mecz oraz licznie zgromadzonym kibicom na tym meczu za wsparcie. Wasza obecność ma dla nas ogromne znaczenie.
Następny, wyjazdowy mecz odbędzie się w sobotę o godz. 16:00 z obecnym liderem rozgrywek UKS Sławków.
SKŁAD: Kurpan – Dygoń (81′ Kubiak), Drążkiewicz, Cyganek (K), Pawlik, Sularz, Jaworski, Gałwa, Janosz (46′ Mikołajek), Delipacy (64′ Grzyb), Skoczylas (70′ Augustyn)