Puchar Świata Kong Sao 2019

W zeszłą sobotę 26 października odbył się międzynarodowy turniej sportów walki „Puchar Świata Kong Sao 2019”, gdzie w formule semi-contact w kategorii do 85kg, brał udział zawodnik naszego klubu Java Fight Club – Dominik Król (1998r.). Dominik wygrał zawody, pokonując w finale reprezentanta Niemiec – Justina Biebera. Dla Dominika były to drugie zawody w życiu – drugie w naszym klubie – drugie zwycięskie (w poprzednich zawodach organizowanych przez PZKB zdobył złoto w formule kick-light w kategorii do 89kg). W narożniku Dominika stanął trener Bartosz Jaworski, natomiast jego klubowy kolega Dominik Michalski, wspierał go z poziomu trybun.

Jak sam Dominik przyznał, następne zawody chciałby stoczyć już w formule full-contact (na tych zawodach Dominik docelowo miał zawalczyć w formule K1, lecz z przyczyn technicznych owa konkurencja została odwołona).

Dominikowi gratulujemy i już przygotowujemy się do kolejnych wyzwań.

Dziękujemy firmom, które nieustannie nas wspierają w podejmowanych przez nas inicjatywach: Olimp Sport Nutrition, Professional Fighter, MDM Consulting, All Styles Championship oraz Damianowi Linderowi za sparingi przed zawodami.

Jeżeli również chciałbyś lub chciałabyś spróbować swoich sił w sportach walki takich jak: kickboxing, boks czy samoobrona na bazie Aikido, to sprawdź naszą ofertę.

Gwarantujemy dawkę dobrego treningu oraz świetną atmosferę ;).