Falstart z Sarnowem.

Rozpoczął się nowy sezon sosnowieckiej Klasy B, gdzie na pierwszy ogień zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną powracającą do seniorskiej piłki po roku przerwy, Błękitnymi Sarnów.
Pomimo wysokiej porażki, to patrząc na przebieg spotkania z pewnością nie byliśmy drużyną słabszą, jednakże po dużych błędach bramkarskich jakie przytrafiły nam się w tym meczu oraz braku zimnej krwi pod bramką przeciwnika, finalnie musimy uznać wyższość przeciwnika i z niedosytem wracamy bez punktów do Sosnowca. Na osłodę mamy dwie strzelone bramki przez naszą młodzież. W 50 minucie po prostopadłym podaniu Skoczylasa, z zimną krwią akcję wykańcza w polu karnym Delipacy (1-3) oraz w samej końcówce spotkania piękną bramkę z tzw. „krzyżaka” zdobywa Janosz. (2-7).
Przeciwnikom gratulujemy zwycięstwa przed własną, licznie zgromadzoną publicznością, a my już skupiamy się na następnym, domowym meczu, w którym zmierzymy się z LKS Źródło II Kromołów.