Zmiany w Java Fight Club

Już od września nadchodzą zmiany w Java Fight Club.
Nasze szeregi zasila dwóch trenerów: Łukasz Kuc (zawodowy pięśćiarz) oraz Kacper Majda (Aikido, czarny pas, 2 dan), których jeszcze raz serdecznie witamy na pokładzie!

Dotychczas, treningi zarówno boksu jak i kickboxingu prowadził Bartłomiej Tumiński (Mistrz Europy w Kickboxingu), który od września skupi się tylko na kickboxingu, natomiast ekipą bokserską zaopiekuje się Łukasz Kuc.

Nieco odmienną pozycją, którą od września również możemy znaleźć na naszej liście treningowej jest samoobrona na bazie japońskiej sztuki walki Aikido, którą prowadzić będzie Kacper Majda.

Ogłaszamy zatem nabór na zajęcia do grup dziecięcych, początkujących oraz zaawansowanych do wszystkich sekcji, w których treningi ruszają zaraz po wakacjach.
Cena miesięcznego karnetu do każdej sekcji wynosi 50zł.
W przypadku połączenia karnetów np. boks+kickboxing cena karnetu wynosi 90zł, natomiast cena za kompleks treningów (boks+kickboxing+s.o. aikido) wynosi 120zł.
Dla kompanów treningowych polecamy podwójny karnet, gdzie cena do każdej sekcji wynosi 90zł, do dwóch 170zł, do trzech 200zł.
Pierwszy trening jest BEZPŁATNY.

Oprócz sekcyjnych treningów, zakupując karnet, możesz skorzystać z dodatkowych jednostek treningowych, które prowadzi nasz trener przygotowania motorycznego – Mateusz Otoliński (treningi funkcjonalne, siłowe itp.).
Trenerzy prowadzą również treningi indywidualne, gdzie cena, czas i miejsce są ustalane na konsultacjach.


Decydując się trenować z nami, dołączasz do sportowej społeczności Java Team, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe zniżki na produkty i usługi w JavaFit Sport Center (np. dieta, fizjoterapia) oraz zniżki na asortyment naszych partnerów (m.in. Olimp Sport Nutrition, Professional Fighter).

Każde z zajęć odbywać się będzie dwa razy w tygodniu, a grafik będzie wyglądał następująco:
Poniedziałek – BOKS
Wtorek – KICKBOXING
Środa – S.O. AIKIDO
Czwartek – BOKS
Piątek – KICKBOXING
Sobota – S.O. AIKIDO
Treningi standardowo odbywać się będą w ZSO 14 w Sosnowcu w godzinach 17.00-20.00.

Nasi podopieczni z Java Football Academy oraz podopieczni, których prowadzimy indywidualnie (do 18-go roku życia) mają bezpłatne wejście na wszystkie zajęcia (po konsultacji ze swoim trenerem).

Wszystkich zainteresowanych treningami, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami:
Bartłomiej Tumiński (trener kickboxingu)
Numer telefonu: 504645377
E-mail: bartlomiej.tuminski@javafit.pl


Łukasz Kuc (trener boksu)
Numer telefonu: 510133186
E-mail: lukasz.kuc@javafit.pl


Kacper Majda (trener samoobrony)
Numer telefonu: 663212697
E-mail: kacper.majda@javafit.pl

lub z biurem:
Numer telefonu: 699860613 lub 699860571
E-mail: biuro@javafit.pl
E-mail 2: fight.club@javafit.pl

lub po przez formularz kontaktowy TUTAJ