Pokazujemy pierwszą metamorfozę!

Dominik Michalski, nasz podopieczny, jest chodzącą wizytówką JavaFit. Dlaczego? Sprawdźcie sami.

Niejeden zawodnik piłki nożnej przekonał się na własnej skórze, że treningi piłkarskie nie sprzyjają przybraniu masy mięśniowej i przekonał się również o tym nasz podopieczny Dominik Michalski.

Dominik trenował z nami przez ponad rok czasu, praktycznie CODZIENNIE, co musiało dać szybki efekt. Dodatkowo plan żywieniowy, z którego Dominik wywiązywał się w 100% zoptymalizował czas realizowania swojego celu.

Nie byłoby to oczywiście możliwe gdyby nie odpowiednia regeneracja, o którą niejednokrotnie dbali nasi fizjoterapeuci.

Dominik jest typem człowieka, który ciągle chce „więcej i więcej…. i więcej” Oprócz treningów pod kątem sylwetki, Dominik postanowił spróbować swoich sił w naszych sekcjach boksu oraz kickboxingu, delikatnie odsuwając piłkę nożną na bok.

Warto zaznaczyć, że dla osób niespełnionych ambicjonalnie jeśli chodzi o sporty drużynowe, zawsze znajdzie się szansa w sportach indywidualnych np. w sportach walki i tą drogą poszedł nasz kolega Michalski.

Dominik obecnie jest zawodnikiem Java Fight Club i reprezentuje barwy naszych sekcji na różnego rodzaju zawodach.

„Domin” lub „Gogi” jak wołają na niego koledzy oraz trenerzy „wpadł do nas”, abyśmy pomogli mu z poprawą sylwetką, a finalnie czynnie uczestniczy w naszych kolejnych projektach i wywiązuje się planu: „bądź lepszy niż wczoraj”.

Jego sylwetka wyglądała bardzo dobrze po zaledwie 3 miesiącach treningów na siłowni i reżimowemu podejściu do kwestii żywienia.

Przez następne nieco ponad pół roku staraliśmy się utrzymać wagę w granicach 85kg przy zachowaniu estetycznie utrzymanej sylwetki.

Dominik w tym okresie poprawił: siłę, mobilność, wytrzymałość oraz pod wpływem sportów walki w naszych sekcjach – technikę bokserską oraz kickbokserską.

.

Trenerem prowadzącym Dominika był trener Bartosz Jaworski, jednakże bardzo duży wpływ na wynik Dominika mieli inni trenerzy min. Sebastian Płaziński, Grzegorz Wojtyniak, Karina Jaworska czy trener boksu Łukasz Kuc. Obecnie Dominik jest na redukcji, a jej efekty pokażemy już wkrótce.

Kilka słów od Dominika:

Z JavaFit współpracuje już około dwóch lat. Jako, że natura nie obdarzyła mnie genetyką godną sportów sylwetkowych, moich celem było zwiększenie masy mięśniowej. Przez ten czas zmieniło się na prawdę wiele. Zaczynając paradoksalnie, nie od wiedzy z zakresu treningu, a mentalności. Trenerzy JavaFit przede wszystkim uświadamiają jak ważne jest obustronne, profesjonalne podejście do treningu, mentalność oraz sumienność. Przed podjęciem współpracy miałem wiele obaw ze względu na częste wyjazdy służbowe, dynamiczny styl życia czy treningi piłki nożnej, która od zawsze była moją pasją. Na moje szczęście plan żywieniowy oraz treningowy były wręcz idealnie spersonalizowane względem mojego stylu życia. Nawyków żywieniowych nie musiałem zmieniać, w jadłospisie otrzymałem to, co uwielbiam jeść. Dzięki temu żaden posiłek nie był monotonny a przygotowanie 5 posiłków zajmuje średnio 30 minut. Bardzo dużym plusem JavaFit jest fakt, że klient może sam wybrać swoje trenera, który mu najbardziej odpowiada. Sam trening nie polega na jednostronnych komunikatach w stylu „rób tak,a będzie dobrze”. Trenerzy słuchają potrzeb podopiecznych, wymieniają się spostrzeżeniami z nimi, dzięki czemu sposób treningu jest uzależniony od pożądanych efektów. Świetnym rozwiązaniem jest fakt, że cała kompleksową obsługa jakiej może potrzebować podopieczny jest w jednym miejscu: analizy postępów, konsultacje, opieka medyczna, suplementacja oraz treningi na siłowni czy na różnych salach do sportów walki itd. Profesjonalizm, rodzinna atmosfera i ciężka praca to określenia, które bez problemu można identyfikować z JavaFit. Pasja, którą która zostałem „zarażony” sprawia, że dziś nie wyobrażam sobie zmienić trenerów na innych.”

Bardzo się cieszymy, że pierwszą sylwetkową metamorfozę pokazujemy również przy jednoczesnej metamorfozie mentalnej. Chcieć to znaczy móc. Przestań szukać kolejnych wymówek tylko zgłoś się do nas i sprawdź na co Cię stać.