Football Academy D1: JAVA 4-7 Szczakowianka Jaworzno

Wczoraj odbył się mecz zaległej, 2 kolejki pomiędzy ekipą naszego Młodzika, a Szczakowianką Jaworzno.
Chłopcy na początku spotkania stworzyli mnóstwo sytuacji, które powinny zakończyć się kilkoma bramkami, na co odpowiedzieli goście strzelając bramkę na 1:0. Do przerwy zeszliśmy przegrywając 1-3 po bramce Oskara Hoksy. W drugiej połowie nasza drużyna ponownie ruszyła do ataku, jednakże skuteczna do bólu Szczakowianka „wsadziła” kolejno czwartą, piątą i szóstą bramkę.
Wydawałoby się, że jest już po meczu, ale nasza drużyna nie dała się złamać i na 10 minut przed końcowym gwizdkiem strzeliła aż 3 bramki i doprowadziła do stanu 4-6. Bramki dla naszej drużyny po kolei strzeliali: Sroga, Białas oraz Górnik.
Na nic zdały się kolejne ataki, ponieważ ekipa z Jaworzna wpakowała kolejną bramkę i tym samym zamknęła mecz stosunkiem 4 do 7.

Skład: Machalski (BR), Wiater (BR) Górnik, Rogala, Kopeć, Białas, Hoksa, Osman, Sroga, Szewczyk
⚽️12’Hoksa (🅰Rogala)
⚽️60’Sroga (🅰Hoksa)
⚽️70’Białas (🅰Rogala)
⚽️72’Górnik

Następny mecz już w niedzielę ze Źródłem Kromołów. Zagramy u siebie o godz. 11.30.