Darmowe treningi S-D Aikido

Do końca roku treningi Self-defense Aikido będą całkowicie darmowe!

Sekcja samooobrony na bazie wschodniej sztuki walki Aikido, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć jak zachować się w momentach zagrożenia zdrowia i życia, a także dla tych, którzy chcą zwiększyć poziom aktywności fizycznej.

Idea samoobrony jest wielka i zawsze aktualna – chodzi przecież o nasze bezpieczeństwo oraz naszych najbliższych.
Często osoby, które chcą nam zrobić fizyczną krzywdę są agresywne, a ich przewaga polega tylko i wyłącznie na większej sile.
Aikido w swoim stylu ma techniki, które opierają się na przeciwwadze, dzięki czemu osoby mniejszej postury i posiadające mniejszą tkankę mięśniową (np. kobiety lub dzieci) mogą obezwładnić bardziej rosłego przeciwnika.

Na treningach do dyspozycji znajdziemy dwoje trenerów, którzy posiadają czarny pas właśnie we wcześniej wspomnianym Aikido (Kacper Majda, 2 DAN oraz Anna Shuber, 1 DAN).
Dzięki ogromnemu doświadczeniu przekazują swoją wiedzę w sposób profesjonalny, a zarazem bardzo praktyczny, dzięki czemu nauka technik przebiega zdecydowanie sprawniej.


Program treningowy dostosowany jest dla dzieci, dorosłych oraz seniorów, także każdy, kto nie może pochwalić się odpowiednią aktywnością fizyczną, powinien wziąć pod uwagę naszą grudniową ofertę.

Naucz się wykorzystywać siłę napastnika przeciwko niemu. Nie musisz posiadać broni żeby czuć się bezpiecznie. Przyjdź na trening i miej przewagę nad tymi, którzy jednak postanowili zostać w domu i obejrzeć swój ulubiony serial na Netflixie.

Zajęcia odbywają się we wtorki oraz czwartki o godzinie 19.00 na sali przy ul.Kisielewskiego 4B w Sosnowcu.

Zapraszamy serdecznie.
„Celem człowieka jest działanie, nie myśl, bez względu na to, jak szlachetna by ona nie była” – Bruce Lee