Damian „Dragon” Linder zawalczy na gali MFC!

Nasz ambasador Damian „Dragon” Linder będzie miał zaszczyt stoczyć swój kolejny zawodowy pojedynek w forumle K1 właśnie na prestiżowej gali MFC!

„MFC to organizacja kickboxingu i muay thai założona przez dziewięciokrotnego Mistrza Świata K1 i Muay Thai Tomasza Makowskiego. Pierwsza gala Makowski Fighting Championship odbyła się w grudniu 2009 roku. Gale MFC są jednymi z najwyższej klasy widowisk, które gromadzą nie tylko najlepszych zawodników z kraju, ale i z zagranicy.
MFC Makowski Fighting Championship jest jedyną polską organizacją kickboxingu, dla której walczyli zawodnicy aż z 24 krajów na świecie.
Pierwsza walka o pas mistrzowski MFC odbyła się 16.09.2017 roku podczas 12 edycji w Zielonej Górze. Pierwszym Mistrzem organizacji został Paweł Jędrzejczyk w wadze 80 kg. Kolejne walki mistrzowskie odbyły się 16.12.2017, w wadze 62kg Mistrzynią została Emilia Czerwińska, a w wadze 70kg Łukasz Pławecki.
Co nas różni od innych organizacji? To, że nie zamykamy swoich zawodnków na inne organizacje, nie kierujemy się komercyjnym podejściem do kickboxingu. Nie promujemy “celebrytów” tylko prawdziwych sportowców. Zależy nam przede wszystkim na rozwoju zawodnków. Założycielem MFC jest Tomasz Makowski zawodnik kickboxingu, Mistrz Świata K1 i Muay Thai. Nikt nie wie lepiej jak sam zawodnik, ile ciężkiej pracy i mnóstwa wyrzeczeń kosztuje sportowy sukces. Zawodnicy MFC mogą walczyć dla innych organizacji. To, że nie są związani wyłącznym kontraktem, tylko z jedną organizacją daje im większe możliwości rozwoju, większą ilość walk, bycie mistrzem nie tylko jednej organizacji.”

 

*z tej okazji zorganizowaliśmy dla Was konkurs na naszym profilu fejsbujowym, gdzie do wygrania są bilety VIP na galę MFC 14 🙂